Restauracja

Restauracja na imprezy okolicznościowe: Podkarpackie, Nowa Dęba


W eleganckich i ciepło urządzonych wnętrzach na pewno mile Państwo spędzą czas i zakosztują walorów naszej kuchni.

Nasza Restauracja to idealne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie w gronie przyjaciół, lunch biznesowy i kameralną kolację a zorganizowane u nas wesele, bankiet, studniówka czy konferencja na długo pozostaną w pamięci gości za sprawą wyszukanego menu i niepowtarzalnej atmosfery. Kuchnia nasza słynie z nietuzinkowych i smacznych potraw za przystępną cenę.

W naszym menu przeważają potrawy z tradycyjnej kuchni polskiej. Jednym z atutów naszej kuchni jest współpraca z miejscowymi gospodarstwami rybackimi, dzięki czemu mamy na bieżąco w ofercie potrawy ze świeżo złowionych karpi, pstrągów czy sandaczy.

Również tradycyjne potrawy na zakwasie takie jak żurek z prawdziwą wiejską kiełbasą lub pieczony codziennie świeży chleb zadowolą każde podniebienie. W naszej restauracji posiadamy 3 sale konsumpcyjne na 40, 70 i 200 osób. Przy dwóch większych salach są oddzielne miejsca taneczne. Wszystkie sale są klimatyzowane i z dostępem do internetu.

Restauracja czynna jest codziennie od godziny 7.00 do 22.00.

Serdecznie zapraszamy !

Hotel Dębianka – centrum imprez okolicznościowych w Nowej Dębie

Przygotowujemy imprezy, takie jak m.in. komunie, urodziny, imieniny, chrzty oraz inne ważne uroczystości, które chcielibyście Państwo celebrować w niepowtarzalnym stylu i w gronie najbliższych.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy pragną, aby ich wydarzenie było nie tylko dobrze zapamiętane, ale również zorganizowane z największą dbałością o detale. Rozumiemy, jak ważne są te chwile, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera podczas każdej uroczystości sprawiała, że goście będą czuli się wyjątkowo.

W naszej restauracji organizujemy wydarzenia na kilkanaście osób, zapewniamy również profesjonalną obsługę, gotową zrealizować wszelkie wymagania i potrzeby naszych gości. Dbamy o to, aby dekoracje i aranżacje miejsc były dostosowane do charakteru i tematu każdej uroczystości, co tworzy niezapomniane wrażenia i doskonałe tło do wspólnego świętowania.

W Hotelu Dębianka każda impreza okolicznościowa jest organizowana przez nas w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu pełną personalizację i dostosowanie do osobistych preferencji oraz oczekiwań. Nasz doświadczony zespół zawsze służy pomocą i wsparciem na każdym etapie planowania i realizacji wydarzenia, co gwarantuje jego perfekcyjny przebieg i satysfakcję wszystkich gości.

Zapraszamy!

Wirtualny spacer

All rights reserved. Designed by Ad360